
Přerov připomene vznik republiky, Den veteránů i Den studentstva
Tři významné dny, tři zastavení a jeden společný jmenovatel – úcta ke svobodě, historii a lidem,…
foto: Policie ČR - Přerovsko
16. 07. 2021 - 19:25
U Tovačovských jezer se během včerejšího dne, 15. července, pohybovali policisté, kteří v rámci akce Bezpečně u vody 2021 kontrolovali, jestli lidé na vodě dodržují platné zákony. Všichni zkontrolovaní prošli bez problémů.
"Více než desítka policistů se během akce zaměřila zejména na kontrolu dodržování zákazu požívání alkoholických nápojů vůdci plavidel, zákazu koupání mimo vymezená místa, zákazu vjezdu motorových vozidel a vstupu osob do ochranného pásma vodního zdroje, zákazu vstupu nepovolaných osob do dobývacího prostoru, ale také na všeobecné dodržování zákona o provozu na pozemních komunikacích," prozradila policejní preventistka Lenka Vaňková.
Všichni přítomní, které hlídky policistů zkontrolovaly, prošli bez problémů a strážníci u nich žádné pochybení neobjevili.
"Některé odměnili i drobným dárkem," doplnila Vaňková.
Tři významné dny, tři zastavení a jeden společný jmenovatel – úcta ke svobodě, historii a lidem,…
Přerované opět ukázali, že chtějí město, kde se dobře žije – především dětem. V letošním ročníku…
Čtyři výrazné osobnosti spjaté s Přerovem dostaly na třídě 17. listopadu svou uměleckou poctu.…
Dětský smích, zurčení vody a místo pro setkávání obyvatel – právě takovou proměnu má už příští rok…
Město Přerov našlo nový smysl pro kola, která roky ležela bez užitku ve skladu „ztrát a nálezů“.…
Teplice nad Bečvou - Tvorbu čtyř sochařů a tří sochařek představuje tradiční letní výstava…