Gepardí mláďata se brzy podívají ven
Olomoucká zoo slaví mimořádný chovatelský úspěch. U geparda štíhlého se jí daří odchovávat šest…
foto: Pixabay
31. 03. 2022 - 06:50
Více než stovku krádeží už v tomto roce řešili olomoučtí strážníci. Poslední případ se odehrál 29. března odpoledne supermarketu na třídě Kosmonautů.
"Zde si mladík z obce na Pelhřimovsku schoval do tašky potraviny a alkohol v celkové hodnotě 234,- Kč. Následně pak prošel přes pokladnu, ovšem bez zaplacení. Celá situace však neunikla pracovníkovi ostrahy, který dotyčného muže zastavil a přivolal městskou policii," uvedl k případu mluvčí strážníků Petr Čunderle.
"Podezřelý mladík se na místě strážníkům ke krádeži přiznal. K jeho tíži však byl fakt, že byl v posledních třech letech odsouzen nebo potrestán za obdobný majetkový čin. Protože zde vzniklo podezření ze spáchání trestného činu, byla na místo přivolána hlídka Policie ČR a ta si celý případ převzala k dalšímu řešení," dodal.
Olomoucká zoo slaví mimořádný chovatelský úspěch. U geparda štíhlého se jí daří odchovávat šest…
Šelmy olomoucké zoo se předhánějí v tom, kdo dříve světu oznámí narození dalšího potomka. Na svět v…
Jedním z projektů ochrany přírody, které olomoucká zoo aktivně podporuje, je od roku 2024 i ochrana…
Napětí, překvapení a radost z objevování. Galerie Šantovka přivítá netradiční nákupní koncept King…
Starou lávku přes Bystřici, po které denně procházejí chodci a projíždějí cyklisté mezi Kaštanovou…
Olomoucké Divadlo Tramtarie po letech hledání získalo nový divadelní prostor. Tato úspěšná…