Fotbalisté SK Sigma na úvod ligy nestačili na Jablonec
V 1. kole nové sezóny Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Vybojovat nějaký…
foto: Petr Pelíšek
03. 07. 2021 - 12:01
V prvním z dnešních přípravných zápasů nastoupili fotbalisté SK Sigma Olomouc na stadionu v Řepčíně proti druholigové Zbrojovce Brno. Hanáci zvítězili, obě branky dal, již v prvním poločase, záložník Kryštof Daněk.
Za Sigmu nastoupil na pravém beku Brazilec Almeida, který působil v druholigovém Táborsku a je v klubu na zkoušce. Úvodní minuty utkání byly vyrovnané, bez větší šancí. Po půlhodině hry ovšem Sigma dvakrát udeřila v rychlém sledu. V obou případech zakončoval Daněk. Krátce po přestávce mohl vedení Hanáků navýšit Chytil, ale hlavou z malého vápna brněnského brankáře nepřekonal. Jinak měla Olomouc více ze hry, převahu, více šancí, ale další góly už nepadly.
„Opět to bylo utkání, které jsme zvládli v nasazení, bojovnosti a agresivitě, bylo to odpracované přesně tak, jak jsme chtěli a potřebovali. Měli jsme dnes více šancí než proti Vyškovu, ale proměnit se podařilo jen dvě,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.
SK Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
Branky: 33. a 34. Daněk. Rozhodčí: Černý – Antoníček, Mayer. Diváci: 300.
SK Sigma: Macík (61. Stoppen) – Almeida, Hubník, Beneš, Vepřek – Sedlák, Breite – Hála (76. Matoušek), Daněk, Zifčák (46. Chytil) – Nešpor (61. Fiala). Trenér Václav Jílek.
Brno: Floder (61- Formánek) – Moravec, Štěrba, Endl (61. Hlavica), Kosek (61. Lhotecký) – Texl – Ševčík (61. Sedlák), Zavadil (46. Hrabina), Čermák, Štepanovský – Hladík. Trenér Richard Dostálek.
V 1. kole nové sezóny Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Vybojovat nějaký…
V přípravě na novou sezonu byli dva hráči SK Sigma Olomouc s týmem 1: FC Slovácko. Nyní už je o…
Pauza je pryč, jde se do ostrých zápasů. Fotbalistům SK Sigma Olomouc odstartuje nová sezóna Chance…
Povedenou přípravu na novou sezónu Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Sehráli v…
Kádr SK Sigma Olomouc je užší o jedno jméno. Už v něm není útočník Antonín Růsek, který přestoupil…
Povedenou přípravnu na novou sezónu Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Sehráli…