
Fotbalisté SK Sigma porazili Liberec, rozhodl Šíp v nastavení
Ve 3. kole Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Liberci.…
foto: Petr Pelíšek
13. 10. 2020 - 15:20
Kluby Tipsport extraligy na videokonferenci Mimořádné valné hromady Asociace profesionálních klubů ledního hokeje odsouhlasily změnu herního plánu, který respektuje Usnesení vlády České republiky ze dne 8. 10. 2020, to znamená přerušení nejvyšší soutěže do 25. 10. 2020. Uvedl to web českého hokeje.
V případě, že by opatření zastavit profesionální soutěže mělo být prodlouženo, je sezona Tipsport extraligy zásadním způsobem ohrožena z termínových důvodů, které se ještě více promítnou do ekonomického hlediska ztrát z neodehraných utkání.
„Kluby Tipsport extraligy připraví otevřený dopis panu ministrovi zdravotnictví Romanu Prymulovi se žádostí o povolení tréninkové činnosti v době do 25. 10. 2020 a další argumentací povolit soutěž. Tipsport extraliga chce pokračovat a fanouškům být zatím nablízku alespoň prostřednictvím televizních obrazovek při stávajících diváckých omezeních,“ píše se v prohlášení.
Ve 3. kole Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Liberci.…
Už titulek článku napovídá, jaká komplikace v posledních dnech potkala olomouckého reprezentanta v…
Přestupové okno, jaké klub ještě nezažil. Přesně to se děje v SK Sigma Olomouc po změně majitele.…
Potvrdit tři body získané na Slovácku se fotbalistům SK Sigma Olomouc nepodařilo. Doma na Andrově…
Ve 2. kole Chance Ligy čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc první domácí utkání v soutěžním ročníku. Na…
Další historickou metu překonají v nové sezoně basketbalisté BK Olomoucko. Vedle domácích soutěží…