Fotbalisté SK Sigma na úvod ligy nestačili na Jablonec
V 1. kole nové sezóny Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Vybojovat nějaký…
foto: Petr Pelíšek
27. 10. 2020 - 15:22
Nižší fotbalové soutěže všech věkových kategorií už se v letošním roce hrát nebudou. Vzhledem k neustále se měnícím vládním opatřením o tom dnes rozhodl Výkonný výbor Fotbalové asociace České republiky.
„VV FAČR schvaluje, že se soutěžní ročník 2020/21, ohledně mistrovských a pohárových soutěží, vyjma soutěží v příslušnosti Ligové fotbalové asociace, přerušuje do dne 31. 12. 2020 do 23:59 hod. Po dobu přerušení nejsou řídící orgány soutěže oprávněny schválit konání mistrovských a pohárových utkání,“ píše se v komuniké z dnešního distančního zasedání výkonného výboru.
To v praxi znamená, že do konce roku už se nebude hrát nic, kromě profesionálních soutěží. První a druhá liga by ještě mohly hrát, Ligová fotbalová asociace o tom nyní jedná s vládními činiteli. Česká republika je totiž jedinou zemí v Evropě, kde vláda totálně zastavila profesionální sport, jinak se všude hraje, někde bez diváků, někde i s diváky v omezeném počtu, to podle místních nařízení.
V 1. kole nové sezóny Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Vybojovat nějaký…
V přípravě na novou sezonu byli dva hráči SK Sigma Olomouc s týmem 1: FC Slovácko. Nyní už je o…
Pauza je pryč, jde se do ostrých zápasů. Fotbalistům SK Sigma Olomouc odstartuje nová sezóna Chance…
Povedenou přípravu na novou sezónu Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Sehráli v…
Kádr SK Sigma Olomouc je užší o jedno jméno. Už v něm není útočník Antonín Růsek, který přestoupil…
Povedenou přípravnu na novou sezónu Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Sehráli…