Hokejisté HC Olomouc ze Sparty bez bodového zisku
Poslední utkání před olympijskou pauzou hráli hokejisté HC Olomouc v Praze proti Spartě. Nastoupili…
foto: Petr Pelíšek
07. 01. 2022 - 12:55
FORTUNA Galavečer Našeho fotbalu letos slaví 20 let! Nejlepší hráče a trenéry v kategoriích mládežnického, ženského i neprofesionálního fotbalu za kalendářní rok 2021 bude Fotbalová asociace České republiky vyznamenávat v neděli 9. ledna na pražském Žofíně.
V nominacích má SK Sigma Olomouc dva zápasu. Mezi trojkou, ze které vzejde nejlepší starší dorostenec, je Kryštof Daněk, ve výběru mladších dorostenců zase Roman Mokrovics.
Vyhlášení výsledků tradičních anket proběhne v neděli 9. ledna na Žofíně od 18:00 hodin, živý přenos můžete sledovat na webu fotbalové asociace fotbal.cz nebo zde. Česká televize odvysílá záznam ze slavnostního vyhlášení 19. ledna od 20.30 na programu ČT sport.
Z nominací:
Nejlepší hráč roku – starší dorostenec
Kryštof Daněk (SK sigma Olomouc)
Adam Karabec (AC Sparta Praha)
Daniel Samek (SK Slavia Praha)
Talent roku – mladší dorostenec (Cena Vl. Marečka)
Pavel Gaszczyk (FC Viktoria Plzeň)
Roman Mokrovics (SK Sigma Olomouc)
Daniel Rus (AC Sparta Praha)
Poslední utkání před olympijskou pauzou hráli hokejisté HC Olomouc v Praze proti Spartě. Nastoupili…
Z tříbodového zisku se opět mohli radovat hokejisté HC Olomouc. Podařilo se jim vyhrát přestřelku…
V posledním utkání na soustředění ve Španělsku remizovali fotbalisté SK Sigma Olomouc s korejskýý…
Úspěšně vstoupili do nadstavbové skupině A2 basketbalisté BK Olomoucko. Na domácí palubovce…
Hokejisté HC Olomouc zaznamenali ve čtyřiačtyřicátém dějství nejvyšší soutěže čtvrtou porážku v…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc pokračují ve španělském soustřední. Dnes odehráli v Marbelle druhé ze…